BEWIT Prawtein Carbon Elixir

Prawtein CARBON ELIXIR vás nakopne komplexem těch nejsilnějších elementů, které nám příroda nabízí.

Proč užívat Prawtein CARBON ELIXIR?

 • Díky Carbon komplexu doplníte tělu klíčový stavební kámen – maximálně využitelný uhlík, který podpoří vaši energii a přirozenou očistu.
 • Při výrobě Carbon komplexu je použito optimální množství molekuly C60.
 • Borovicové jehličí obsahuje kyselinu shikimovou. Tuto biologicky aktivní látku oceníte zejména na podzim a v zimě.
 • Fermentované boby natto doplní vašemu tělu vitamíny a aktivní látky vzniklé fermentací.
 • Naše jedinečné spagyristicky vyrobené DIAMOND, GOLD A LIGHT ESSENCE potencují složení Carbon Elixíru a dodávají jeho účinnosti nový rozměr.
 • V rámci výroby působíme na CARBON ELIXIR vyhlášenou Schumannovou frekvencí, která může navrátit vaše tělo i mysl do rovnováhy.

  Carbon komplex

  Komplex kyseliny Huminové a dalších biologicky dostupných uhlíkových látek, který doplní tělu klíčový stavební kámen – maximálně využitelný uhlík. Ten, kromě výborných energizujících vlastností, disponuje mimořádnou absorpční kapacitou, váže na sebe veškeré cizorodé látky a napomáhá je odstraňovat z těla ven.

  Dle mnohých studií si velmi snadno si poradí i s hnilobnými produkty, toxiny, patogenními bakteriemi a dalšími škodlivými látkami. Vyzdvihováno je i jeho možné imunomodulační a protizánětlivé působení.

  Obsah uhlíku máme laboratorně potvrzený

  Jedno balení Prawteinu CARBON ELIXIR obsahuje 4 200 mg uhlíku.

  V jedné espresso lžičce (ve cca 2 g) doplníte vašemu tělu přibližně 84 mg uhlíku.

  Silná kyselina shikimová

  Kyselina shikimová – účinná, biologicky aktivní, látka borovicového jehličí, která se v posledních letech těší stále většímu zájmu v mnoha oblastech výzkumu, včetně biomedicínských aplikací.

  Samotní lékaři tradiční čínské medicíny vyzdvihují její silné působení, kterého využívají zejména při chřipkových epidemiích.

  Zázrak fermentace

  Fermentované boby natto – tradiční pokrm Japonců vyznačující se vysokým množstvím přirozeně přítomných aktivních látek a vitamínů vzniklých fermentací.

  V porovnání s ostatními fermentovanými potravinami obsahují až 100 krát více vitamínu K2. Dalším z benefitů je přítomnost pyrolochinolino chinonu (PQQ), který se podílí na správné funkci mitochondrií.

  Jedinečné ESSENCE

  DIAMOND, GOLD, LIGHT ESSENCE – jedinečné prvky definovaných energeticko-frekvenčních vlastností, které si vyrábíme sami spagyristickými metodami, které jsou běžně neuskutečnitelné. Do Prawteinu jsou přidány za účelem potencování.

  Dávkování

  3× denně 1–3 espresso lžičky (1 espresso lžička cca 2 g). Nejlépe půl hodiny před nebo dvě hodiny po jídle. Hrdlo lahvičky bylo zvoleno tak, aby jím větší než espresso lžička neprošla.

  Po jak dlouhou dobu vám přibližně vydrží jedna lahvička PRAWTEINU CARBON ELIXIR?

  1 espresso lžička 2 espresso lžičky 3 espresso lžičky 1× denně 50 dní 25 dní 16 dní 2× denně 25 dní 12 dní 8 dní 3× denně 16 dní 8 dní 5 dní

  100 ml Prawteinu odpovídá přibližně 110 g, v závislosti na receptuře se toto množství může malinko lišit.

2 200,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy