Proč Uloženka - Výdejní místo?

  • Ušetříte na poštovném
  • Sami si určíte den a čas, kdy si své zboží vyzvednete
  • Otevírací doba výdejních míst je dostatečně dlouhá
  • Výdejní místa mají velice dobrou dopravní dostupnost
  • Na vyzvednutí zboží máte komfortní, 7 denní lhůtu
  • Výdej zboží je na profesionální úrovni

Seznam poboček Uloženka - Výdejní místo

https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

  • Vybrané výdejní místo nám prosím sdělte do poznámek u objednávky
 

Jak funguje Uloženka - Výdejní místo?

Objednání zboží na nakupyproradost.cz

veškeré zboží objednané v našem internetovém obchodě si můžete vyzvednout na pobočkách Uloženky (HeurekaPoint). Při objednávce nám je do poznámky vepište konkrétní pobočku na které si zboží přejete vyzvednout. Vyzvednou si lze zboží standardních rozměrů, tedy zboží, které odpovídá svými rozměry klasické, balíkové zásilce.

Zpracování objednávky

Vaši objednávku zpracujeme, zabalíme a zašleme Vám informaci o expedici. Informace o expedici od nás obdržíte formou SMS a emailu. Následně zásilku podáme na Vámi zvolenou pobočku Uloženky (HeurekaPointu).

Připravení zásilky

Nejpozději během následujícího, pracovního dne ode dne podání bude zásilka připravena k osobnímu odběru na Vámi vybrané pobočce.

Informování zákazníka připravené zásilce na Uložence (Výdejním místě)

O tom, že je Vaše zásilka již připravena k osobnímu odběru Vás Uloženka, provozovatel HeurekaPointu, informuje prostřednictvím SMS zprávy a také emailem. Od tohoto okamžiku běží standardní 7 denní lhůta pro vyzvednutí Vaší zásilky.

Zásilky placené předem (bankovním převodem)

V případě, že zásilka byla hrazena předem, vyžadujeme také předložení dokladu totožnosti, případně si můžete se svým dodavatelem sjednat, že Vám zásilka bude vydána tzv. „Na heslo“. V takovém případě nepožadujeme žádný doklad, ale pouze heslo a číslo objednávky.

Vyzvednutí zásilky

1) O tom, že je pro Vás připravena zásilka k osobnímu odběru Vás informuje služba Uloženka prostřednictvím SMS zprávy a emailem. Následně běží standardní, 7 dní lhůta pro vyzvednutí zásilky. Samozřejmě nechybí ani možnost, sjednat i jiný termín vyzvednutí.

2) V případě, že je zásilka na dobírku, bude Vám vydána na základě informace o čísle objednávky a uhrazení celé dobírkové částky v hotovosti, přímo na pobočce Uloženky - HeurekaPointu.

3) V případě, kdy je zásilka hrazena předem, bankovním převodem, kartou či on-line, budete požádáni také o předložení dokladu totožnosti, případně si můžete předem sjednat, že Vám zásilka bude vydána tzv. „Na heslo“. V takovém případě bude požadováno pouze heslo a číslo objednávky.

4) Při převzetí zásilky zároveň podepisujete předávací protokol.