Vodíková voda

12.12.2020 20:23

Voda je základním prvkem našeho těla. Tvoří zhruba 60 až 70 procent lidského těla. Každý systém nacházející se v našem těle je na vodě závislý, od mechanismu vylučování toxinů až po trávení. Hlavní úlohou vody bohaté na vodík je dodat tělu vodík v podobě, kterou mohou lidské buňky snáze využít. Vodík je elektricky neutrální, snadno prostupuje biologickými membránami a účinně se dostává ke všem buňkám, kde funguje jako antioxidant. Když pijete vodu bohatou na vodík přímo z naší lahve Olansi,vodík cirkuluje v těle ve formě iontů s volným elektronem, ty reagují s volnými kyslíkovými radikály a neutralizují je.

  • čistí tělo a kůži od toxinů, spomaluje stárnutí pokožky pokožky
  • coby silný antioxidant pomáhá s ochranou buněk a DNA před oxidativním stresem
  • podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
  • vodíková voda se absorbuje do krve během 30 sekund, do mozku do 1 minuty, do kůže do 10 minut, játra, srdce a ledviny do 20 minut, do celého těla do 30 minut.
  • kompletní obměna vody v tělě, v buňkách, v tělních tekutinách a orgánech trvá 40 dnů

Podívejte se na úžasné video - testy říkají vše  

více se dočtete zde. katalog výrobků společnosti Olansi zde, po dohodě možno nacenit a objednat jakýkoliv výrobek tohoto výrobce.

Plynný neboli dvouatomový molekulární vodík má chemickou značku H2. Jde o nejlehčí prvek ve vesmíru. Z tohoto důvodu je přístupnější pro buňky na molekulární úrovni. Molekulární vodík se dokáže rychle šířit hluboko do všech buněk lidského těla včetně mitochondrií a snadno prochází hematoencefalickou membránou. V lidském těle působí jako antioxidant, pomáhá předcházet poškození buněk a tvorbě zánětů, chrání DNA a bojuje proti nekontrolovanému buněčnému růstu. Zároveň umí chránit buňky před oxidativním stresem a podporovat přirozenou obranyschopnost organismu. Je 863krát účinnější než koenzym Q10, 290krát účinnější než katechiny, 221krát účinnější než polyfenoly a 176krát účinnější než vitamin C. Problém spočívá v tom, že vodík, který je jedním z prvků vody, není pro buňky našeho těla snadno dostupný. „Volný“ vodík (vodíkové molekuly nenavázané na jiné molekuly) je totiž poměrně vzácný, a protože jde o lehký plyn, rychle se vypařuje. 

Certifikace k lahvi zde

Zpět