Aktualizovali jsme prodej ZOFLORY

21.09.2020 00:00

Co je to ZOFLORA ?

Existuje mnoho produktů na trhu, které účinně likvidují bakterie, ale bohužel, mnoho z nich není příliš lahodící našemu nosu. Triple Action Zoflora je jiná.  Říkáte si proč ?  Úklid se Zoflorou je zážitkem pro smysly a časem se začnete na úklid minimálně kuchyňské linky těšit :-).

Teď mi určitě neveříte, stačí jen vyzkoušet a dáte mi brzy za pravdu.

Tato koncentrovaná antibakteriální dezinfekční kapalina nejen zabije 99,9% bakterií a virů, ale také obsahuje odstraňovač zápachu a 14,5% francouzského parfému s krásnou dlouhotrvající květinovou vůní. Domov je pak hygienicky čistý a svěží.

Klikněte zde a dozvíte se více o účinku na bakterie a viry.

Zoflora se stane Vašim společníkem i na cestách, na dovolených a stane se součástí Vašeho života - představuje jednoduchý způsob, jak chránit svou rodinu a přátele před choroboplodnými zárodky, ať už jste kdekoli.

Zoflora je mimořádně účinná i v oblastech, kde nastává problém s pachy, jako jsou odpadkové koše, toalety, vlhké místnosti, místa nehod domácích zvířecích mazlíčků, rozlité mléko ... 

Potřebujete poradit, vysvětlit či zjistit podrobnosti? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Jak používat desinfekci ZOFLORA                       

Ředění v poměru 1:40 s vodou. 1 víčko (5 ml) a 200 ml vody vytvoří silný dezinfekční prostředek. 

 

 

V koupelnách a toaletách : podlahy, dlaždice, umyvadla, vany, toalety, kohoutky a  další zařizovací předměty.

 

 

Při správném zředění lze použít všude tam,kde se vyskytují vaši domácí mazlíčci. Zbavíte se zvířecího zápachu a udržíte bakterie a viry na uzdě. Jen držte svého domácího mazlíčka mimo oblast úklidu, než povrch uschne.

 

Použití jako sprej. Zředěním jak je uvedeno výše, můžeme používat jako desinfekční sprej.

 

Zpět